projektowanie ogrodów Szczecin

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Jeśli szukasz architekta krajobrazu w Szczecinie, który ma doświadczenie w projektowaniu ogrodów i fachowych ogrodników, którzy realizują wizję architekta to dobrze trafiłeś! Nasz zespół składa się z nie przypadkowych osób! Stawiamy na wiedzę i rzetelność! Nie tylko zbudujemy ogród od podstaw, ale także zajmiemy się terenami, które wymagają pracy ogrodników. Wykonamy cięcie roślin, zregenerujemy trawnik, przygotujemy Twój ogród do nowego sezonu! Swoją wiedzą podzielimy się byś poznał fascynujący świat ogrodnictwa. Zadzwoń do nas! Poznajmy się!

tel.  +48 603 978 921

mail : geometriakrajobrazu@gmail.com

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Moim wspólnikiem jest krajobraz to jego kształtuję projektując wymarzone ogrody. Szukasz inspiracji? Chcesz, aby Twój ogród był funkcjonalny i oryginalny? Projektuję ogrody przydomowe, tarasy i balkony dopasowane do Twojego stylu. Wychodzę naprzeciw zieleni miejskiej. Aranżuję zieleńce i skwery. Urządzam zielenią miejsca przy hotelach i restauracjach. Projektuję zieleń we wnętrzach. Osobiście nadzoruję każdy projekt, by stworzyć Twoją wymarzoną zieloną przestrzeń!

joanna białowąs szczecin

mgr. inż. architekt krajobrazu

projektowanie ogrodu Szczecin

Tagi : projektowanie ogrodu szczecin projektowanie ogrodów szczecin aranżacja ogrodu szczecin projekt ogrodu przydomowego szczecin projektowanie ogrodów szczecin cennik szczecin projektowanie ogrodów projektowanie ogrodow szczecin