O NAS

Jeśli szukasz architekta krajobrazu w Szczecinie, który ma doświadczenie w projektowaniu ogrodów i fachowych ogrodników, którzy realizują wizję architekta to dobrze trafiłeś! Nasz zespół składa się z nie przypadkowych osób! Stawiamy na wiedzę i rzetelność! Nie tylko zbudujemy ogród od podstaw, ale także zajmiemy się terenami, które wymagają pracy ogrodników. Wykonamy cięcie roślin, zregenerujemy trawnik, przygotujemy Twój ogród do nowego sezonu! Swoją wiedzą podzielimy się byś poznał fascynujący świat ogrodnictwa. Zadzwoń do nas! Poznajmy się!

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Moim wspólnikiem jest krajobraz to jego kształtuję projektując wymarzone ogrody. Szukasz inspiracji? Chcesz, aby Twój ogród był funkcjonalny i oryginalny? Projektuję ogrody przydomowe, tarasy i balkony dopasowane do Twojego stylu. Wychodzę naprzeciw zieleni miejskiej. Aranżuję zieleńce i skwery. Urządzam zielenią miejsca przy hotelach i restauracjach. Projektuję zieleń we wnętrzach. Osobiście nadzoruję każdy projekt, by stworzyć Twoją wymarzoną zieloną przestrzeń!

joanna białowąs szczecin

mgr. inż. architekt krajobrazu

projektant ogrodów szczecin

WYBRANE PROJEKTY

ZAKŁADANIE OGRODÓW

Po zaprojektowaniu ogrodu, czas na jego wykonanie! Ogrody tworzymy od podstaw, pilnujemy by wszystkie materiały do jego budowy były najwyższej jakości! Podczas budowy pojawia się wiele dodatkowych wątpliwości, które rozwiązujemy na bieżąco! Chcemy, aby Nasze pomysły znalazły realizację w Waszych ogrodach!

Świadczymy usługi ogrodnicze w tym:

  • zakładanie ogrodów
  • profesjonalne systemy nawodnienia i odwodnienia
  • prace brukarskie
  • aeracja i wertykulacja trawników
  • zakładanie trawników z siewu oraz rolki (trawa z rolki)
  • kaskady i oczka wodne
  • cięcia pielęgnacyjne drzew i krzewów
  • całoroczne abonamenty ogrodnicze
  • pielęgnacja ogrodów
ogrodnik szczecin
trawa z rolki

SYSTEMY NAWODNIENIA

Systemy nawadniania ogrodów to sekret idealnie zadbanej zielonej przestrzeni, przy minimalnym nakładzie pracy. Jeśli nie masz czasu na podlewanie ogrodu z „węża”, masz dość brzydko wyglądającego trawnika, zainwestuj w system nawodnienia ogrodu. Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisem systemów nawadniania w Szczecinie.

Systemy nawodnienia ogrodów to przede wszystkim oszczędność pieniędzy, ponieważ kontrolujemy zużycie wody i dostosowujemy określony program do potrzeb wodnych roślin. Co za tym idzie rośliny lepiej wyglądają i mają prawidłowe warunki do wzrostu i rozwoju.

Automatyczny system nawodnienia możemy połączyć ze zbiornikiem na deszczówkę i wykorzystać zgromadzoną wodę do podlewania naszego ogrodu! Oprócz korzyści ekonomicznych automatyczne nawadnianie ogrodu pozwoli oszczędzić czas! Systemy nawodnienia ogrodów są w pełni dostosowane do potrzeb użytkownika.

Zapraszamy do skorzystania z oferty na systemy nawadniania w Szczecinie i okolicach.

TRAWA Z ROLKI

Chcesz mieć zielony, piękny i gęsty trawnik? Nic prostszego! Wykonamy trawnik Twoich marzeń, zakładając trawnik z rolki. Zajmujemy się kompleksową usługą zakładania trawników z rolki. Przygotujemy teren, ułożymy trawnik z rolki, a także udzielimy fachowych rad na temat jego późniejszej pielęgnacji.

Szybki efekt wizualny jaki uzyskuje się po położeniu trawnika z rolki jest bardzo satysfakcjonujący. Oferujemy trawę z rolki od sprawdzonych dostawców, o wysokim standardzie. Wyjątkowo wytrzymałą, gęstą i odporną na działanie czynników atmosferycznych. Gwarantujemy, że położona przez nas trawa z rolki spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

usługi ogrodnicze szczecin